Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #613553

persze, és mennyi kicsit ugrasztottak be vételre 35 felett

ma azért páran dobták ""nyerőben" 33-nál

kb ennyi a bizalom

kiv leszek mit kecsegtetnek kgy-n az új-régi vezetők