Re: nincs cím 2013. április 12. 12:42 macika Előzmény: #613553 persze, és mennyi kicsit ugrasztottak be vételre 35 felett ma azért páran dobták ""nyerőben" 33-nál kb ennyi a bizalom kiv leszek mit kecsegtetnek kgy-n az új-régi vezetők