Legjobb talán még mindig a kivárás, legalább holnapig. Én shortban csücsülök (enyhe pluszban) de nem igazán van ínyemre a dolog, sok a felfelé mutató kockázat. Na persze nem szánom egy hosszú pozinak (reménykedtem hogy ma le tudom zárni), de úgy tűnik ez nem fog ma sikerülni.