Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 10:30 BudFox Előzmény: #551297 már megint rángatják a piacokat.... ehhez értenek csak.....ebből sem lesz semmilyen - embereket pozitívan érintő akció szerintem...megint csak a nagypénz, bankárok járnak jól....