Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551297

már megint rángatják a piacokat....

ehhez értenek csak.....ebből sem lesz semmilyen - embereket pozitívan érintő akció szerintem...megint csak a nagypénz, bankárok járnak jól....