Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 15:25 TROPHEUS Előzmény: #551471 Túlságosan is össze van nyomva Sokan bíznak egy kinti és itthoni realizáló showban de mi van ha megint húznak rajta egyet? Most ez fájna a legtöbb trédernek.