Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #551362

Nem tudom minek ugrálsz! Tök jó helyen (ha jól emlékszem 900-on) nyitottad a shortot, azt szerintem még futtathattad volna nyugodtan, legrosszabb esetben kivágott volna a stop nullában. Persze ettől még bejöhet a longod is, hosszú még a nap, amcsik még megbolondíthatják a piacokat bőven.