Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 13:11 BudFox Előzmény: #551399 mindenkit felhívnak , hogy rátukmálják az OTP -t 4000 -től ? :D na ja....beállnak venni..mással meg felhúzatják magasabbra..brókernek is könnyű igy lenni...meggazdagodni.