Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #551382Na ja, az veszélyes pálya, mondhatni külön szakma.
Visszatérve bux-ra, engem csak az zavar, hogy a különböző fórumokat böngészve, és az elemzőket olvasva mindenki nagyon bull lett, én meg nem igazán hiszek az ingyenkonyha intézményében, túl egyszerűnek tűnik. Aztán lehet hogy megint lekopírozzuk az idén januári történéseket.