Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #551297

Na bammeg, a Mol lefojtja idáig az emelkedést. Kíváncsi leszek, hogy a Dax vissza tud-e mászni a tüske tetejéig még ma, vagy pedig ennyi volt az örömködés egyelőre?