Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551367

a stop zárta le a shortomat....SP, meg DAX ot megint barom módjára meghúzták....és gondoltam jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint...úgyhogy elraktam...

most meg long...had menjen ha akar...USA -kok ha felébrednek úgyis nemnormálisak lesznek megint.

jövő évtől meg nyitok egy deviza számlát is.....már figyelgetem a forint/ EUR mozgását, meg a többit.....oszt' kaszálunk :D csak nehogy engem kaszáljanak el...:-(