Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #551367a stop zárta le a shortomat....SP, meg DAX ot megint barom módjára meghúzták....és gondoltam jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint...úgyhogy elraktam...
most meg long...had menjen ha akar...USA -kok ha felébrednek úgyis nemnormálisak lesznek megint.
jövő évtől meg nyitok egy deviza számlát is.....már figyelgetem a forint/ EUR mozgását, meg a többit.....oszt' kaszálunk :D csak nehogy engem kaszáljanak el...:-(