Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

vszinű megtépik új ath r…

#551579 big-ebuy

vszinű megtépik új ath ra,egy közepesen erős korriig4-5%

Re: nincs cím

#551573 BudFox Előzmény: #551564

igy igaz...:-)

de mindig akkorát esünk ha én belongolom...ez nem véletlen....

Re: nincs cím

#551572 akpo7 Előzmény: #551537

Ha lement volna 600-ig, nyitottam volna egy kis longot vissza, de addig nem neztunk le. Varok holnapig most mar.

Re: nincs cím

#551570 big-ebuy Előzmény: #551557

1h longot tesztelték..semmi különös bár holnapig kis esés belefér és vagy egy új ath ról szakad vagy már abba vagyunk

Re: nincs cím

#551567 Ibiza Előzmény: #551559

én vártam reggel egy örömködést 19.200ig sc-t (nem pontosan) és du-ra egy esést..onnan már nyomtam volna a shortot..

Re: nincs cím

#551564 Frontin Előzmény: #551562

Mer longolsz, azééé. :-) Nem megy ez a long Neked Bud, ez az igazság. Te a sötét oldal harcosa vagy! :-P

Re: nincs cím

#551563 Fornit Előzmény: #551556

Elfelejtettem h tettem rá stoppot. Jött az emlékeztető... ilyen kt mellett pedig:S

A BAC nyerő felét vitte.

Re: nincs cím

#551558 Frontin Előzmény: #551553

Már csak Otp-t kéne egy kicsit fejbekólintani, aztán lehetne egy shortosoknak tetsző záró. Na mire leírtam zártam is az összeset. Nem volt egy túl nagy fogás pontban kifejezve(850-900 közöttről voltak), de elég szép volt a kontiszám, így pénzben szépen hozott. :-)

Re: nincs cím

#551556 Fornit Előzmény: #551554

Ja, leragadtam az elírt árnál:)

A véletlen pakkok általában bejönnek megfigyelés alapján :)

Én pár kontit vettem a 10-órás német izé után 830-on. Meg is állt. :)

egyszer otp-be sikerült …

#551555 Ibiza

egyszer otp-be sikerült egy 10x-es pakkot vennem..elírtam számot és azonnal megvette.. pulzusom 120lett de tartottam.. utána nyerőben eladtam a felét majd a maradék is szépen hozott Dt lezártam..

Re: nincs cím

#551554 Ibiza Előzmény: #551552

nem..mert elírtam a darabszámot.. többet adtam el mint amit vettem..nem kevéssel

ráadásul még ott vannak az 500körüli shortjaim

reggel jót bénáztam..vet…

#551551 Ibiza

reggel jót bénáztam..vettem egy pakkot majd beraktam eladásra..erre elírtam az árat (19200helyett 18200) és a mennyiséget is..jó ráadtam a piacra.. :) jó nagy pakk..kabalából megtartom..