vszinű megtépik új ath ra,egy közepesen erős korriig4-5%
igy igaz...:-)
de mindig akkorát esünk ha én belongolom...ez nem véletlen....
Ha lement volna 600-ig, nyitottam volna egy kis longot vissza, de addig nem neztunk le. Varok holnapig most mar.
1h longot tesztelték..semmi különös bár holnapig kis esés belefér és vagy egy új ath ról szakad vagy már abba vagyunk
holnap is ráérsz:)én is lekéstem 820-850között,reggel még aludtam
én vártam reggel egy örömködést 19.200ig sc-t (nem pontosan) és du-ra egy esést..onnan már nyomtam volna a shortot..
Mer longolsz, azééé. :-) Nem megy ez a long Neked Bud, ez az igazság. Te a sötét oldal harcosa vagy! :-P
Elfelejtettem h tettem rá stoppot. Jött az emlékeztető... ilyen kt mellett pedig:S
A BAC nyerő felét vitte.
Én sem értem miért esnek most......egekben kéne hogy legyenek
Eddig shortosokat szívatták,gondolom most kapnak a longosok is...
19k fölött akartam shortot nyitni, ejjj
Már csak Otp-t kéne egy kicsit fejbekólintani, aztán lehetne egy shortosoknak tetsző záró. Na mire leírtam zártam is az összeset. Nem volt egy túl nagy fogás pontban kifejezve(850-900 közöttről voltak), de elég szép volt a kontiszám, így pénzben szépen hozott. :-)
Ja, leragadtam az elírt árnál:)
A véletlen pakkok általában bejönnek megfigyelés alapján :)
Én pár kontit vettem a 10-órás német izé után 830-on. Meg is állt. :)
egyszer otp-be sikerült egy 10x-es pakkot vennem..elírtam számot és azonnal megvette.. pulzusom 120lett de tartottam.. utána nyerőben eladtam a felét majd a maradék is szépen hozott Dt lezártam..
nem..mert elírtam a darabszámot.. többet adtam el mint amit vettem..nem kevéssel
ráadásul még ott vannak az 500körüli shortjaim
Ez esetben nem az van hogy nincs semmid? Megvetted-->eladtad.