Re: nincs cím 2012. szeptember 12. 12:18 Frontin Előzmény: #551390 Egyik fórumon meg írják, hogy otp-t elkezdték 4K-nál ajánlgatni az ügyfeleknek. Így van miből finanszírozni a bulit gondolom.