Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #551390

Egyik fórumon meg írják, hogy otp-t elkezdték 4K-nál ajánlgatni az ügyfeleknek. Így van miből finanszírozni a bulit gondolom.