Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #551418Szerintem a bux benéz ma még 500-550 közé, ehhez "csak" az kellene, hogy az Otp is lekacsintson 4K alá 30-40 forinttal. Persze lehet hogy ez a hatin nem sok mindent változtatna, lévén a kt eléggé össze van nyomva. Meglátjuk...