Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: Képes Újság! :)

#499303 zeeh_ Előzmény: #499267

"A cégcsoport – a tisztán média fókuszú tevékenység kialakítását is szolgálva – a 2010-es évhez hasonlóan jelentős • egyszeri eredményrontó tételeket számolt el, így a -463 millió forintos üzemi eredmény és -310 millió forintos EBITDA ellenére az adózott eredmény szintjén -2,26 milliárd forintos vesztesége volt."

Bazzeg, megint hogy néz már ki ez a gyj? Mint valami reklámújság...

4. oldalig bírtam nézni, utána bezártam. Komoly cég nem ilyen gyj-t csinál kinézetre.

Re: nincs cím

#499157 zeeh_ Előzmény: #499079

800 milla mínusz volt Q1-Q3-ban, Nem hinném, hogy az éves 300 milla plusszal zárják (ennyi ugyanis a hitel összege), ha csak nem varázslók. :)

Legjobb esetben is szvsz maximum átütemezik a hitelt, de azzal megint nincsenek előrébb, mert az adósság ugyanúgy ott lesz, de még többet kell visszafizetni.

Re: nincs cím

#499115 Sly-- Előzmény: #499081

A 140 Ft-os letörési szint már ellenállás, max. azt visszateszteli. Nagyobb emelkedésre csak afölötti zárás esetén van esélye. Erre nem sok esélyt látok. Lefelé pedig nincs támasz. Majd valahol aljat fog.

Re: nincs cím

#499081 Zotya32 Előzmény: #499072

121e ft, nem nagy a tét... a többi hasonló kamikaze-pakk viszont jól teljesít, lassan beérik a 200db book 550-ről (800-900ig tartanám), 1000db nutex is alakul, a keg 5000db a megaspeki-pakk, de azt sokáig tartom, terv a 100 ft legalább, még idén...aztán tegnap vettem konzumot is 1350-et 73-ról, ott is alakul a névérték-buli, de viszont nem lesz hozzá alaptőke-party, szóval az is jó lehet nagyobb rally-ra... ha ezek jönnek, akkor az est felőlem akár nullázhat is... :)

Re: nincs cím

#499079 Lew82 Előzmény: #499072

és mi van abban az esetben, ha jön majd a hír, hogy rendezték az Uncredites hitelt?

azt sem értem, hogy ezidáig miért nem tették közzé a Q4-et? tavaly március 1.-én már kint volt...

Re: nincs cím

#499072 zeeh_ Előzmény: #499032

Remélem, ki tudsz szállni nullában. Nem értem azokat, akik most tátott szájjal csodálkozva nézik, hogy mi ez a zakó, jó példa erre a PF. Borítékolható volt, max. saját magukat ringatták álomban azzal, hogy majd jön a profit és dől a lé, ja meg persze a nagy GEM hozza a zsetont, de arra meg lusták voltak, hogy megnézzék a Genesist, CIG-et, hogy ott mi lett a GEM-ből...

Egy rövid spekire jó lehet majd, mert lehet benne rally, csak a kiindulószint erősen kérdéses. 170-190, esetleg 200 közötti régióig lehet benne tér felfelé kb., felette van erősen a kitömött régió 2310-ig.

Re: nincs cím

#499071 Lew82 Előzmény: #499025

mi lett ezzel a papírral? becsődölt volna a cég? elbukták volna a Szigetet???

ha valaki egy éve nem nézett rá az árfolyamra, az esetleg elkezdhetne ujjongani, hogy már 117, de miután megismeri a történteket rájön, hogy tizedelt az árfolyam...

Re: nincs cím

#499032 Zotya32 Előzmény: #499025

kíváncsi leszek arra a felpattanásra.. gyanítom, előtte jövő héten még lezúg 100-ra, netán 100 alá... onnan talán 20-30 ft lehet benne, így még bízom a 0-ás kiszállóban.. utána aztán már csak 50-nél, vagy alatta veszek... az a baj kicsit sok mostanában a 4 napos pihenő... ráadásul mindig ezek környékén történik vmi... most türelmetlenül várom a keddet, hogy mi lesz a folytatás :)

Re: nincs cím

#499025 zeeh_ Előzmény: #498914

Lesz ebben felpattanás előbb-utóbb, kb. 190-ig, 195-ig van csak kitömve a nép, addig esetleg elmehet egy következő rallyban szvsz, de hogy hülyére fogják önteni jövő héten, arra jó esély van.

Re: nincs cím

#498914 Zotya32 Előzmény: #498902

Nekem is sikerült a végén beragadni 121ről komoly 1k-val. Egy próbát megért, sajna cummancs lett belőle. pár napig újra médiás vagyok. :-)

Re: nincs cím

#498902 zeeh_ Előzmény: #498874

Szerintem lesz itt megint névérték emelés darabszám tizedeléssel (?) 1 éven belül. Ennyi papírral ilyen árfolyam mellett nem lehet majd vele normálisan kereskedni a sok beragadt miatt.

Re: nincs cím

#498858 zeeh_ Előzmény: #498527

Esélyes ez a forgatókönyv is, de ahhoz nagyobb forgalom kellett volna.

Durva a záró, 11.7 Ft régi áron.

Re: nincs cím

#498602 Sly-- Előzmény: #498576

Az apportosok mennyiségéhez képest nagyon kicsi volt a forgalom az elmúlt hónapokban. Messze nem a vége ez még. Sziget-rallyra majd jó lesz 50 Ft körül.

Re: nincs cím

#498576 Zotya32 Előzmény: #498558

mióta húzták ezt a bevezetést... szerintem már a 200-as rallyk-ban is tömhettek apportosoknak szánt papírt... nem tegnap kezdték el, ez már a vége lehet a műsornak, és jövő héten kezdődhet a forgalommal történő lezárása. nem hiszem, hogy legyalázzák 50-ig, akkor örökre reszeltek a papírnak. inkább lassú lenyugvást, és fokozatos emelkedést várok, persze nem egy hét, úgy nyár végére újra 200 lehet, jönnek a fesztiválok, majd jönnek a színes, jó hírek, stb, stb...

Re: nincs cím

#498558 Sly-- Előzmény: #498527

Jó az elgondolás, csak szerintem nem fogják annyira elkapkodni azt a visszavásárlást. Ráérnek majd 50 Ft körül is.