"A cégcsoport – a tisztán média fókuszú tevékenység kialakítását is szolgálva – a 2010-es évhez hasonlóan jelentős • egyszeri eredményrontó tételeket számolt el, így a -463 millió forintos üzemi eredmény és -310 millió forintos EBITDA ellenére az adózott eredmény szintjén -2,26 milliárd forintos vesztesége volt."
Bazzeg, megint hogy néz már ki ez a gyj? Mint valami reklámújság...
4. oldalig bírtam nézni, utána bezártam. Komoly cég nem ilyen gyj-t csinál kinézetre.