Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #498527

Jó az elgondolás, csak szerintem nem fogják annyira elkapkodni azt a visszavásárlást. Ráérnek majd 50 Ft körül is.