Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #498874

Szerintem lesz itt megint névérték emelés darabszám tizedeléssel (?) 1 éven belül. Ennyi papírral ilyen árfolyam mellett nem lehet majd vele normálisan kereskedni a sok beragadt miatt.