Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #499081

A 140 Ft-os letörési szint már ellenállás, max. azt visszateszteli. Nagyobb emelkedésre csak afölötti zárás esetén van esélye. Erre nem sok esélyt látok. Lefelé pedig nincs támasz. Majd valahol aljat fog.