Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #498914

Lesz ebben felpattanás előbb-utóbb, kb. 190-ig, 195-ig van csak kitömve a nép, addig esetleg elmehet egy következő rallyban szvsz, de hogy hülyére fogják önteni jövő héten, arra jó esély van.