Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #499072121e ft, nem nagy a tét... a többi hasonló kamikaze-pakk viszont jól teljesít, lassan beérik a 200db book 550-ről (800-900ig tartanám), 1000db nutex is alakul, a keg 5000db a megaspeki-pakk, de azt sokáig tartom, terv a 100 ft legalább, még idén...aztán tegnap vettem konzumot is 1350-et 73-ról, ott is alakul a névérték-buli, de viszont nem lesz hozzá alaptőke-party, szóval az is jó lehet nagyobb rally-ra... ha ezek jönnek, akkor az est felőlem akár nullázhat is... :)