Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #499032

Remélem, ki tudsz szállni nullában. Nem értem azokat, akik most tátott szájjal csodálkozva nézik, hogy mi ez a zakó, jó példa erre a PF. Borítékolható volt, max. saját magukat ringatták álomban azzal, hogy majd jön a profit és dől a lé, ja meg persze a nagy GEM hozza a zsetont, de arra meg lusták voltak, hogy megnézzék a Genesist, CIG-et, hogy ott mi lett a GEM-ből...

Egy rövid spekire jó lehet majd, mert lehet benne rally, csak a kiindulószint erősen kérdéses. 170-190, esetleg 200 közötti régióig lehet benne tér felfelé kb., felette van erősen a kitömött régió 2310-ig.