Re: nincs cím 2012. április 5. 21:57 Zotya32 Előzmény: #498902 Nekem is sikerült a végén beragadni 121ről komoly 1k-val. Egy próbát megért, sajna cummancs lett belőle. pár napig újra médiás vagyok. :-)