Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #498902

Nekem is sikerült a végén beragadni 121ről komoly 1k-val. Egy próbát megért, sajna cummancs lett belőle. pár napig újra médiás vagyok. :-)