Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #499025kíváncsi leszek arra a felpattanásra.. gyanítom, előtte jövő héten még lezúg 100-ra, netán 100 alá... onnan talán 20-30 ft lehet benne, így még bízom a 0-ás kiszállóban.. utána aztán már csak 50-nél, vagy alatta veszek... az a baj kicsit sok mostanában a 4 napos pihenő... ráadásul mindig ezek környékén történik vmi... most türelmetlenül várom a keddet, hogy mi lesz a folytatás :)