Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #498558mióta húzták ezt a bevezetést... szerintem már a 200-as rallyk-ban is tömhettek apportosoknak szánt papírt... nem tegnap kezdték el, ez már a vége lehet a műsornak, és jövő héten kezdődhet a forgalommal történő lezárása. nem hiszem, hogy legyalázzák 50-ig, akkor örökre reszeltek a papírnak. inkább lassú lenyugvást, és fokozatos emelkedést várok, persze nem egy hét, úgy nyár végére újra 200 lehet, jönnek a fesztiválok, majd jönnek a színes, jó hírek, stb, stb...