Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#373422 akpo7 Előzmény: #373421

A trendvonalig meg van hely. En az 50 napostol vartam a forduloot, de nem idegeskedek, hanem gyujtom tovabb, amig nem tor trendet.

Re: nincs cím

#373410 zeeh_ Előzmény: #373407

Most már mehetne fel, elég durva volt a könyv, hogy 2200-on, 2100-on és még a 3. szinten volt csak vevő, 4., 5. szint üres volt.

Faktor teljesült! (vett…

#373407 Fornit

Faktor teljesült!

(vettem 100dbot 2345ön)

Re: nincs cím

#373403 zeeh_ Előzmény: #373400

Én meg megabukóban a tegnapi realizált eco után. :(

De rohadjon meg, ezt a 2 hetet már kivárom, hogy mi lesz.

8.6 vidéke már itthon 2310 környéke, nem kéne megnézni...

Re: nincs cím

#373400 Koffein Előzmény: #373396

lassan én is dupla bukóban csücsülk... orco lassan eléri a beker szintet, a csöpi már elérte... naaa mindegy, lesz valahogy

Re: nincs cím

#373396 zeeh_ Előzmény: #373374

Ej, de szarul néz ki a könyv itthon, bekker ár alá kerülök ma, ahogy elnézem. :-/

Kint most már villanthatnának valamit ezek a csigazabálók végre... Ekkora lefelé menet nekem már elég lenne. Itt nagyon brutál mértékű emelkedésnek kell lennie, hogy május elejére 12 euro környékére érjen.

Viszont ez az 50 napos alá zárás nem tetszik benne nagyon.

kiváncsi vagyok, hogy a …

#373389 Koffein

kiváncsi vagyok, hogy a tegnapi sokk után miként inditanak a tőzsdék...

Re: nincs cím

#373374 hAliG Előzmény: #373367

Ma 8.6 alá nem kellene lenéznie.. Elvileg ma-holnap fordulnia illene az indikátorok alapján. Bár még eloldalazhatunk 1,5 hétig úgy, hogy a bolli középig (~9.3) visszamegy és azon vitézkedik majd.

Re: nincs cím

#373367 zeeh_ Előzmény: #373365

2681 darabbal nyomták le 8.8 alá 8.73-ig.

Ez lenne az a nagy forgalom,amikor nemrég egyben repkedtek az 4-5-10 k-s pakkok?

Szerintem ez még mindig a kirázás program immár hardcore fokozaton.

Re: nincs cím

#373365 zeeh_ Előzmény: #373314

Most már jöhetne egy nagy zöld gyertya,mert 2 hete csak esik és esik.

Díjaznám,ha 8.65-ig már nem menne le.

Kicsit olyan érzésem van,mint amikor volt a japán balhé és mi kimaradtunk az esésből a 2 napos szünet miatt. Most USA miatt lett tele a nadrág mindenhol,de túlzónak találom a tegnapi esést,amit erre a hírre produkáltak.

Re: nincs cím

#373314 Koffein Előzmény: #373202

Köszi, csak most olvasom a híreket, fene egy nap volt a mai az tuti... minden esett, mint a fene...

Azt nézem, hogy usákok próbálkoznak visszakapaszkodni, canada meg már pluszban van... holnap is ****a napunk lesz

Re: nincs cím

#373303 pepe01 Előzmény: #373295

Azt hittem szolgaian másolják egymást és követik a franciákat mint egy pincsi.

Re: nincs cím

#373290 pepe01 Előzmény: #373260

Most néztem www.pse.cz

a cseheknél az Orco-t nagyon beverték, 100 ft különbség van a hazai árhoz képest.

Re: nincs cím

#373260 zeeh_ Előzmény: #373256

Nagy lett a bukó. Fura,de nyugodtabb vagyok.

A délutáni hír után még inkább,miután kiderült,BCS után Nobilis is kitárazott.

Ha Yani nyomja a ledumát,az jó jel. :) De most már fordulhatna,elég ekkora lefelé hullám a chartra.

Remélem,elmegy 12-ig májusban és nem szívat meg ez is.

Re: nincs cím

#373256 hAliG Előzmény: #373250

Most, hogy így ~3,5 év után eladtad az Eco-t talán jobban fogsz aludni :)

Orco visszahozza a bukót, nyerőre fordul, akkor meg még jobban ;)

Tapasztalatból írom: Humet..

Re: nincs cím

#373253 hAliG Előzmény: #373250

:D :D :D Basszus, nemrég raktam új android ROM-ot fel és a hét kezdőnapját vasárnapon hagytam most nézem :D Azért tűnt nekem május 1. hétfőnek...

Egyébként Yanileg megint elkezdte a ledumát kint. Nemsokára menni fog :)