Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #373367

Ma 8.6 alá nem kellene lenéznie.. Elvileg ma-holnap fordulnia illene az indikátorok alapján. Bár még eloldalazhatunk 1,5 hétig úgy, hogy a bolli középig (~9.3) visszamegy és azon vitézkedik majd.