Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #373256Nagy lett a bukó. Fura,de nyugodtabb vagyok.
A délutáni hír után még inkább,miután kiderült,BCS után Nobilis is kitárazott.
Ha Yani nyomja a ledumát,az jó jel. :) De most már fordulhatna,elég ekkora lefelé hullám a chartra.
Remélem,elmegy 12-ig májusban és nem szívat meg ez is.