Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373256

Nagy lett a bukó. Fura,de nyugodtabb vagyok.

A délutáni hír után még inkább,miután kiderült,BCS után Nobilis is kitárazott.

Ha Yani nyomja a ledumát,az jó jel. :) De most már fordulhatna,elég ekkora lefelé hullám a chartra.

Remélem,elmegy 12-ig májusban és nem szívat meg ez is.