Re: nincs cím 2011. április 18. 19:54 hAliG Előzmény: #373250 Most, hogy így ~3,5 év után eladtad az Eco-t talán jobban fogsz aludni :) Orco visszahozza a bukót, nyerőre fordul, akkor meg még jobban ;) Tapasztalatból írom: Humet..