Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #373374Ej, de szarul néz ki a könyv itthon, bekker ár alá kerülök ma, ahogy elnézem. :-/
Kint most már villanthatnának valamit ezek a csigazabálók végre... Ekkora lefelé menet nekem már elég lenne. Itt nagyon brutál mértékű emelkedésnek kell lennie, hogy május elejére 12 euro környékére érjen.
Viszont ez az 50 napos alá zárás nem tetszik benne nagyon.