Re: nincs cím 2011. április 19. 8:51 zeeh_ Előzmény: #373400 Én meg megabukóban a tegnapi realizált eco után. :( De rohadjon meg, ezt a 2 hetet már kivárom, hogy mi lesz. 8.6 vidéke már itthon 2310 környéke, nem kéne megnézni...