Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373400

Én meg megabukóban a tegnapi realizált eco után. :(

De rohadjon meg, ezt a 2 hetet már kivárom, hogy mi lesz.

8.6 vidéke már itthon 2310 környéke, nem kéne megnézni...