Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #373202

Köszi, csak most olvasom a híreket, fene egy nap volt a mai az tuti... minden esett, mint a fene...

Azt nézem, hogy usákok próbálkoznak visszakapaszkodni, canada meg már pluszban van... holnap is ****a napunk lesz