Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373314

Most már jöhetne egy nagy zöld gyertya,mert 2 hete csak esik és esik.

Díjaznám,ha 8.65-ig már nem menne le.

Kicsit olyan érzésem van,mint amikor volt a japán balhé és mi kimaradtunk az esésből a 2 napos szünet miatt. Most USA miatt lett tele a nadrág mindenhol,de túlzónak találom a tegnapi esést,amit erre a hírre produkáltak.