Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #373243Május 1. vasárnap :)
Én is a kgy-re tippelek,de el nem tudom képzelni,hogy milyen hírre tudna menni innen 3 eurót,ha csak nem a Sky Office...
Ez az USA hír ma úgy kellett nekik a lenyomáshoz,mint egy falat kenyér.