Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373365

2681 darabbal nyomták le 8.8 alá 8.73-ig.

Ez lenne az a nagy forgalom,amikor nemrég egyben repkedtek az 4-5-10 k-s pakkok?

Szerintem ez még mindig a kirázás program immár hardcore fokozaton.