Re: nincs cím 2011. április 19. 6:15 zeeh_ Előzmény: #373365 2681 darabbal nyomták le 8.8 alá 8.73-ig. Ez lenne az a nagy forgalom,amikor nemrég egyben repkedtek az 4-5-10 k-s pakkok? Szerintem ez még mindig a kirázás program immár hardcore fokozaton.