Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#358498 hAliG Előzmény: #358496

Te tudod, de úgy néz ki, hogy 9.2-9.25-ön rendes vétel-eladás van, nem esik be (legalábbis eddig nem esett be).

Adásvétel megyen ottan :D

Re: nincs cím

#358496 zeeh_ Előzmény: #358495

Hmmm, de eladnám a mai pakkjaimat. :)

Rá kell ülnöm a kezemre, az Econet szabadulásom múlik rajta.

9,26

Re: nincs cím

#358495 hAliG Előzmény: #358492

Az is lehet.. Bár nem teljesen elégítette ki a szabályokat, de közel van hozzá.

Mondjuk itthoni alapján mondhatni, hogy az is lehet :)

Célár: ~2970

Re: nincs cím

#358492 zeeh_ Előzmény: #358491

Nincs előttem Markers, de ma eddig 2 ütemben húzták meg. Látatlanban kérdezem, nem Elliotunk van?

Re: nincs cím

#358491 hAliG Előzmény: #358489

Én sem tudom, hogy merjek-e eladni, vagy sem. Kint akár +25%-ot is mehet... én már nem egyszer láttam azt a csodát :) Kérdés mikor lesz ismét. Nem is tudok hideg fejjel gondolkozni :D Majd este elemzem a helyzetet...

Re: nincs cím

#358489 zeeh_ Előzmény: #358487

Hová várod? :)

Kb. 2900-2950 Ft-on tudnék kiszabadulni ebből a tetves szaros Econetből 3.5 év után, de majd kiszámolom. Bárcsak összejönne májusig! :)

Re: nincs cím

#358487 Koffein Előzmény: #358474

...a vonat nem vár... :D

nálam is megvan a tervezett mennyiség, max hozzácsapok még egy pár db.ot lentebb fentebb, amíg el nem éri a céláramat :)

Re: nincs cím

#358485 hAliG Előzmény: #358483

Azt nem tudom, hogy valami kiszivárgott, vagy pedig simán a beszorulásból való kitörés van..

Re: nincs cím

#358483 hAliG Előzmény: #358480

A fordított fej-váll mindenképpen meg lesz :)

De lehet nem is az lesz, hanem a Fibo szintek fognak teljesülni. Ennek a részvényárnak is a helyére kell kerülnie lassan..

Re: nincs cím

#358479 hAliG Előzmény: #358472

Nincs dupla csúcs, más lesz itt :) Nem szabad eladni egy db-ot sem, ma tuti.

Re: nincs cím

#358474 zeeh_ Előzmény: #358472

Elindult a vonat. Immár beletolva minden tervezett zsé, mostantól mozi, csak ne essen vissza 2350 alá.

Megint le vagyunk maradva bő 70-80 Ft-tal.

2400 :)

Re: nincs cím

#358472 Koffein Előzmény: #358470

aszondom hogy adjuk át a pakkokat a pf.es mannáéknak, 1db.ig ne vegyünk semmit oszt amikor megunták a csordogálást 2200alatt visszaveszük az éppen tajtékzóktól... :)

Re: nincs cím

#358470 hAliG Előzmény: #358469

Dupla csúcs alakzatból még 7,3 környékére is visszanézhet!

De nem hinném, hogy ez lesz, bár a "tokom tudi" :)

Re: nincs cím

#358469 hAliG Előzmény: #358459

Érdekes a kinti Orco chart! Nézd csak meg!

8,95-ön dupla csúcs látszik kialakulni... (február 8. és a mai nap).

Nehogy lemenjünk 8 környékére.. (lehet még gyűjteni :D)

Lehet el kéne adnom pár db-ot, aztán megpróbálni 2200 környékén visszavenni?

Re: nincs cím

#358459 zeeh_ Előzmény: #358458

Ezt elkapkodtam, vettem 200-at, de ki is dobtam, amikor 8.57-re visszadobták kint. Mini DT. Ehhh... :)

2250-2350 között gyűjtögetni kell, mert alá nem hiszem, hogy nagyon le fog már menni.