Re: nincs cím 2011. március 7. 9:32 zeeh_ Előzmény: #358458 Ezt elkapkodtam, vettem 200-at, de ki is dobtam, amikor 8.57-re visszadobták kint. Mini DT. Ehhh... :) 2250-2350 között gyűjtögetni kell, mert alá nem hiszem, hogy nagyon le fog már menni.