Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #358458

Ezt elkapkodtam, vettem 200-at, de ki is dobtam, amikor 8.57-re visszadobták kint. Mini DT. Ehhh... :)

2250-2350 között gyűjtögetni kell, mert alá nem hiszem, hogy nagyon le fog már menni.