Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #358474

...a vonat nem vár... :D

nálam is megvan a tervezett mennyiség, max hozzácsapok még egy pár db.ot lentebb fentebb, amíg el nem éri a céláramat :)