Re: nincs cím 2011. március 7. 11:28 Koffein Előzmény: #358474 ...a vonat nem vár... :D nálam is megvan a tervezett mennyiség, max hozzácsapok még egy pár db.ot lentebb fentebb, amíg el nem éri a céláramat :)