Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #358492

Az is lehet.. Bár nem teljesen elégítette ki a szabályokat, de közel van hozzá.

Mondjuk itthoni alapján mondhatni, hogy az is lehet :)

Célár: ~2970