Re: nincs cím 2011. március 7. 11:42 hAliG Előzmény: #358492 Az is lehet.. Bár nem teljesen elégítette ki a szabályokat, de közel van hozzá. Mondjuk itthoni alapján mondhatni, hogy az is lehet :) Célár: ~2970