Re: nincs cím 2011. március 7. 11:46 hAliG Előzmény: #358496 Te tudod, de úgy néz ki, hogy 9.2-9.25-ön rendes vétel-eladás van, nem esik be (legalábbis eddig nem esett be). Adásvétel megyen ottan :D