Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #358489

Én sem tudom, hogy merjek-e eladni, vagy sem. Kint akár +25%-ot is mehet... én már nem egyszer láttam azt a csodát :) Kérdés mikor lesz ismét. Nem is tudok hideg fejjel gondolkozni :D Majd este elemzem a helyzetet...