Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #358489Én sem tudom, hogy merjek-e eladni, vagy sem. Kint akár +25%-ot is mehet... én már nem egyszer láttam azt a csodát :) Kérdés mikor lesz ismét. Nem is tudok hideg fejjel gondolkozni :D Majd este elemzem a helyzetet...