Re: nincs cím 2011. március 7. 11:13 zeeh_ Előzmény: #358472 Elindult a vonat. Immár beletolva minden tervezett zsé, mostantól mozi, csak ne essen vissza 2350 alá. Megint le vagyunk maradva bő 70-80 Ft-tal. 2400 :)