Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #358469

Dupla csúcs alakzatból még 7,3 környékére is visszanézhet!

De nem hinném, hogy ez lesz, bár a "tokom tudi" :)