Re: nincs cím 2011. március 7. 11:29 zeeh_ Előzmény: #358487 Hová várod? :) Kb. 2900-2950 Ft-on tudnék kiszabadulni ebből a tetves szaros Econetből 3.5 év után, de majd kiszámolom. Bárcsak összejönne májusig! :)