Re: nincs cím 2011. március 7. 11:22 hAliG Előzmény: #358480 A fordított fej-váll mindenképpen meg lesz :) De lehet nem is az lesz, hanem a Fibo szintek fognak teljesülni. Ennek a részvényárnak is a helyére kell kerülnie lassan..