Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #358480

A fordított fej-váll mindenképpen meg lesz :)

De lehet nem is az lesz, hanem a Fibo szintek fognak teljesülni. Ennek a részvényárnak is a helyére kell kerülnie lassan..