Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#447575 BudFox Előzmény: #447572

Egon 17.500 -ra taksálja az ellenállást a határidőben..18.000 a nyakvonal...onnan meg 21.000 ..ilyen egyszerű :DDD

de végülis hogy olcsó -e az OTP ? 2009 -ben 1235 is volt... annak a duplája nincsen 3000. szóval le lehet felezni innen, viszont meg is lehet duplázni, mert 6500 is volt nemrég.

Re: Hozzaszolok a temahoz

#447574 Oszol Előzmény: #447573

marketwatch

BREAKING

Fitch downgrades Portugal to BB-plus

csak hogy a felfele se legyen oylan egyertelmu

Re: Hozzaszolok a temahoz

#447573 BudFox Előzmény: #447555

én is attól félek hogy pénteken is még egy picit húzzák fölfele...aztán hétfőn meg elszállunk..

no viszont most a fuutures 1.18 % ról leesett egészen +0.56 % ig...innen hullámzik megint felfele...

össze vissza megyünk ma is...de azért kicsit felfele.stabilan

OTP -meg 3000 alatt ajándék.."mert sosem lesz még egyszer ilyen olcsó " :D

Re: nincs cím

#447572 Ibiza Előzmény: #447557

"mint írták előttem, mindennek van fele, negyede. Éppolyan közel, mint a duplája, négyszerese..."

ez a matematikusok tréfája.. ez alapján megállna a világ..hiszen a közért is 100m-re van 50m-t25m..mindig van fele ami elötted van.. nem kell elfogadni ezt az alapelvet..

Budapesten életében többször találkozik az ember 10-30éve nem látott ismerősökkel akik vidéken élnek...ez a matematikusok szerint esélytelen.. sőt akikkel találkozol az is lehetetlen.. pl olyan külföldivel találkozol akik elöször vannak Magyarországon és többet nem is jönnek..még is pont ott pont akkor..pont vele..

sztem 17150felett beindulna bux 1112.

Re: jk

#447571 BigRabbit Előzmény: #447570

Az is valami, hogy nem tudunk esni, nem tudunk emelkedni :D Remelem nem a 200 pontos savozas jon a nyari nagy bedoles elottihez hasonloan. Vagy ha igen, remelem most emelkedessel vegzodik majd (persze ez az en remenyem csak a sok shortos kozott)

Re: nincs cím

#447557 sbbacsi Előzmény: #447529

Lehetett volna még simán felezni, ha nagyobb gáz van. A funda sem kőbevésett érték, szerintem az utóbbi években nem kell magyaráznom, hogy pl. egy ingatlanár is mennyire reális... mondjuk egy becsődölt ország közepén.

A teret nagyon tágan értelmezed.... mint írták előttem, mindennek van fele, negyede. Éppolyan közel, mint a duplája, négyszerese... ha meg ennél tágabb teret képzelsz el felfelé annak nincs sok realitása. Nyilván elvben a végtelen a határ, de...

Sajnos a legtöbb long beszálló - főleg ilyen szar időkben - arra az egyetlen "stabil" érvre alapszik csak, amit idősebbek bölcseletéből hallani néha: "Olyan sose volt még, hogy ne lett volna valahogy!" :)

Hozzaszolok a temahoz

#447555 BigRabbit

Sztem is felfele megyunk majd. Most meg van egy kis para az USA adossagplafon miatt, a gorogokrol nem hallani mostansag, az olaszokrol ugyancsak nem, mert ott is uj kormany van, meg epp Berlusconi megszavazta meg a hazafutasa elott a korrekcios csomagot, az IMF programja elstartolt, Mo meg fog egyezni az IMF-el, innen mar nincs visszaut. Es ami a legintobb jel sztem a short ellen, hogy mig a piacok 2-3 napja zakoznak, fokepp USA, addig mi felulteljesitunk, mondhatnam nem akarunk esni. Es ha nem esunk, akkor elobb utobb USA hatan ha megfordul a szeljaras felfele kapaszkodunk majd. En ebben bizom, ezert zsakolom az OTPt ha 3000 alatt van, es a MOLt is ezert zsakoltam amig 14.8-17000 kozott. A hataridot persze csak ovatosan zsakolom :D fajtajabol kifolyolag, meg a penzugy kapacitasaim miatt.

Re: nincs cím

#447545 BudFox Előzmény: #447541

Egon most is felfelé látja az egész piacot....hát nemtudom..ha ma sem tudunk esni..lehet hogy zárom az összes shortot...aztán majd fentebbről visszanyitom...nem megy ez az esés nekünk...nevetséges...

Re: nincs cím

#447537 BudFox Előzmény: #447534

Lehet tippelni hogy az SP futures hány százalékig fog ma felfelé menni ? :DD

én +1.28 % -ra tippelek :-))) most + 0.84 -en állunk

Re: nincs cím

#447534 Frontin Előzmény: #447500

Jó reggelt! Megint egy semmitmondó nap idáig, pont ott tötymörgünk, ahol igazából semmit nem lehet csinálni ésszerűen, normális kockázatot vállalva. Longnyitáshoz magas, shorthoz alacsony.

Re: ds

#447530 Előzmény: #447523

Ach, csak azt akartam levezetni, hogy tudható a vizsgálat eredménye, hiszen adott, hogy mit szeretnének látni. Nem kell ufót keresni, van ifo is :)

Re: nincs cím

#447529 Ibiza Előzmény: #447526

és merre volt nagyobb tér? buta embereket hüjítettek.. közben bankokban sorban álltak a jólértesültek..váltották valutát és tolták be a zsetont, vették otp-t mint banánt.. a pórnép meg vette az orosz lisztet..cukrot sót..

ezért is írom magas valuta olcsó részvény VIP beszálló..

Re: nincs cím

#447526 sbbacsi Előzmény: #447507

Azért voltak akkoriban elég rossz kilátások. Bármi lehetett volna...

Bár tudom, erre úgyis azt írod, hogy nem lehetett volna, mert a csőd és egyebek ki voltak zárva, olyan nincs... Szerintem meg legalább akkora butaság lett volna nem számolni vele, mint a nyílegyenes felpattanással.

Re: nincs cím

#447525 Ibiza Előzmény: #447516

miért lenne bántás..kb 3600a fundája otp-nek..3200volt amikor 1250volt..

ha 2ft otp akkor az vagy új forint vagy úgy is mindegy már véged..lóhús a valuta.

Re: ds

#447523 sbbacsi Előzmény: #447496

Off:

Túlbonyolítottad.

A lényeg, hogy legyen vmi külső ellenség, akire lehet mutogatni. Ha az ufók shortolják a HUF-ot az is jó érvnek.