Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #447500

Jó reggelt! Megint egy semmitmondó nap idáig, pont ott tötymörgünk, ahol igazából semmit nem lehet csinálni ésszerűen, normális kockázatot vállalva. Longnyitáshoz magas, shorthoz alacsony.