Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzaszolok a temahoz

BigRabbit

Sztem is felfele megyunk majd. Most meg van egy kis para az USA adossagplafon miatt, a gorogokrol nem hallani mostansag, az olaszokrol ugyancsak nem, mert ott is uj kormany van, meg epp Berlusconi megszavazta meg a hazafutasa elott a korrekcios csomagot, az IMF programja elstartolt, Mo meg fog egyezni az IMF-el, innen mar nincs visszaut. Es ami a legintobb jel sztem a short ellen, hogy mig a piacok 2-3 napja zakoznak, fokepp USA, addig mi felulteljesitunk, mondhatnam nem akarunk esni. Es ha nem esunk, akkor elobb utobb USA hatan ha megfordul a szeljaras felfele kapaszkodunk majd. En ebben bizom, ezert zsakolom az OTPt ha 3000 alatt van, es a MOLt is ezert zsakoltam amig 14.8-17000 kozott. A hataridot persze csak ovatosan zsakolom :D fajtajabol kifolyolag, meg a penzugy kapacitasaim miatt.