Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hozzaszolok a temahoz

BudFox Előzmény: #447555

én is attól félek hogy pénteken is még egy picit húzzák fölfele...aztán hétfőn meg elszállunk..

no viszont most a fuutures 1.18 % ról leesett egészen +0.56 % ig...innen hullámzik megint felfele...

össze vissza megyünk ma is...de azért kicsit felfele.stabilan

OTP -meg 3000 alatt ajándék.."mert sosem lesz még egyszer ilyen olcsó " :D