Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #447507

Azért voltak akkoriban elég rossz kilátások. Bármi lehetett volna...

Bár tudom, erre úgyis azt írod, hogy nem lehetett volna, mert a csőd és egyebek ki voltak zárva, olyan nincs... Szerintem meg legalább akkora butaság lett volna nem számolni vele, mint a nyílegyenes felpattanással.