Re: nincs cím 2011. november 24. 9:30 kelvin Előzmény: #447508 a nagyobb tér nem kérdés persze akkor az épületek többet értek, mint 1250 de rég volt tán igaz sem volt :) előbbi hozzászólást meg nem bántásként gondoltam, hanem mint tény jegyeztem meg