Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #447557"mint írták előttem, mindennek van fele, negyede. Éppolyan közel, mint a duplája, négyszerese..."
ez a matematikusok tréfája.. ez alapján megállna a világ..hiszen a közért is 100m-re van 50m-t25m..mindig van fele ami elötted van.. nem kell elfogadni ezt az alapelvet..
Budapesten életében többször találkozik az ember 10-30éve nem látott ismerősökkel akik vidéken élnek...ez a matematikusok szerint esélytelen.. sőt akikkel találkozol az is lehetetlen.. pl olyan külföldivel találkozol akik elöször vannak Magyarországon és többet nem is jönnek..még is pont ott pont akkor..pont vele..
sztem 17150felett beindulna bux 1112.